Консервований зелений горошок є складовою частиною багатьох салатів, доповненням до супів і гарнірів. Тому, якщо є можливість законсервувати його власноручно, варто це зробити.
Консервований зелений горошок є складовою частиною багатьох салатів, доповненням до супів і гарнірів. Тому, якщо є можливість законсервувати його власноручно, варто це зробити.
Брускетта – такий собі різновид канапки на обсмажених насухо скибочках хліба. Вона є одним із символів гастрономічної Італії.
З приходом літа вже якось зовсім не хочеться густих наваристих зуп і бульйонів. Хочеться чогось легкого, швидко приготованого і не надто калорійного. В цьому випадку капустяна зупка буде в сам раз!
Молода капуста – чудовий матеріал для експериментів. Приготуймо з неї літній салат – найпростіший. Міняючи до нього заправки і складники, кожний раз будемо мати інший смак, але постійний набір вітамінів.
Рецепт приготування шпинату в сметані відомий багатьом. Про користь шпинату писати не варто. Кількості мікроелементів, які присутні в його листі, може позаздрити будь-яка рослина. Тому він має бути у нашому меню.
Базилік дуже затребуваний у середземноморській кухні, яка у нас з кожним роком стає дедалі популярнішою. Тому хочу поділитися з вами маленькою хитрістю – як виростити базилік із живців у воді.
Ця хитрість допоможе вам заощадити гроші та отримати достатню кількість цієї ароматної приправи для салатів, других страв та консервацій.
Налисники з полуницями – то така смакота, яку в сезон полуниці приготувати мусить кожний. Тим більше з таким смачним секретним інгредієнтом
Якщо вам смакує крем-сир “Філадельфія”, то його зовсім нескладно приготувати власноруч. На смак та за консистенцією він виходить, як оригінальний сир, але за ціна його набагато нижча. І, зрештою, що основне – він не містить консервантів.
Цього року мій арсенал гострих соусів до м’яса поповнився порічковим соусом. Що сказати про гострий порічковий соус? Він яскравого червоного кольору, смак – помірковано кислий і вираженою пікантний.
Початок літа… Дозрівають ягоди і фрукти… І як тут не приготувати знаменитий лікер «Різдвяник»! Чому лікер називають «Різдвяник»? Бо його подають до різдвяного столу, попередньо настоюючи шість місяців. А ще – він темний, як Різдвяна ніч, смачний та ароматний. І, звичайно, додає святкового настрою