Які проблеми вирішує склянка теплої води з лимоном

Лікарі настійно рекомендують вранці, відразу ж після сну, натщесерце випивати склянку теплої води з лимоном. Cклянка теплої води і чайна ложка лимонного соку — ось і весь секрет. Що це може дати нашому організму? І чому саме тепла вода?

 

 

 

 

 

 

Вплив теплої води і лимонного соку на організм

Під теплою водою на увазі воду, температура якої не вище 40 градусів і не нижче 37. Воду такої температури, що потрапляє в наш організм, називають «швидкої водою».
Зі шкільного курсу біології ми знаємо, що всмоктування води відбувається не в шлунку, а в товстому кишечнику. Безпосередньо, без травного процесу, через шлунок може пройти тільки вода. Іншим теплим напоїям — каві, чаю, морсу трав’яним настоям для розщеплення потрібні травні ферменти. Якщо вода буде холодною, шлунок затримає її для підігріву.

Тепла вода вимиває зі шлунка токсини, які в ньому затрималися за ніч. Особливо це актуально, якщо ви любите добряче повечеряти перед сном. Тепла вода з лимоном розбавляє шлунковий сік, що дуже важливо для людей, які страждають підвищеною кислотністю, і активізує вироблення ферментів. Через півгодини після прийому склянки теплої води з лимоном, можна вже приймати їжу, шлунок готовий до її переробки.

Лимонний сік збагачує воду вітаміном С, мікроелементами, пектинами, сильними антиоксидантами — флавоніди. Саме ці речовини допомагають нашому організму в боротьбі з онкологічними захворюваннями, цукровим діабетом, запорами, підвищеним тиском, запобігає утворенню каменів у нирках, підвищує опірність організму до простудних захворювань.
Лимонний сік повертає блиск волоссю, покращує стан шкіри та нігтів.
Давайте розглянемо більш конкретно ті проблеми, які вирішує склянку теплої води з лимоном.

Нормалізація кислотності шлункового соку

Склянка теплої води з лимоном, незважаючи на те, що лимон містить кислоту, як не звучить це парадоксально, нормалізує кислотно-лужний баланс, усуває таке неприємне явище, як печія.

Проблеми з травленням

Склянка теплої води з лимоном добре регулює надходження жовчі, знімаючи її застій, що в свою чергу покращує травлення.
Тепла вода з пектином, що входить до складу лимона, є сильним антибіотиком. Крім того лимонний сік сприяє активізації симбіотичних бактерій. Все це нормалізує роботу кишечника, усуваючи причини закрепів.

Склянку теплої води з лимоном, випитий вранці натщесерце, покращує перистальтику «ледачого» кишечника і сприяє швидкому виведенню відходів життєдіяльності з організму.

Поліпшення роботи нирок і сечовивідних шляхів

Тепла вода з лимоном є відмінним диуретическим засобом. Вона сприяє виведенню токсинів, тим самим очищенню нирок і сечовивідних шляхів.

Боремося із зайвою вагою

Той же пектин, що знаходиться в лимонному соці, сприяє прискоренню метаболізму обмінних процесів. Тому склянка води з лимоном прекрасно доповнить будь-яку дієту, що дозволяє позбутися від зайвих кілограмів.

Проблемна шкіра

Вітамін С і антиоксиданти, які містяться в лимонному соці, допомагають поліпшити стан шкіри, позбавляючи від таких дефектів: гіперпігментації, дрібних зморшок, вугрової висипки. Шкіра стає більш пружною, а волосся — блискучими.

Зменшення болю в суглобах

Багато літніх людей, які приймають вранці склянку теплої води з лимоном, відзначають, зменшення больових відчуттів в суглобах. Лимонний сік здатний розчиняти сечову кислоту і виводити її з організму.

Полегшення симптомів ГРЗ

Склянка теплої води з лимоном знімає закладеність носа, пом’якшує кашель, зменшує кількість слизових виділень. При високій температурі разом з жарознижувальними препаратами полегшує стан хворого.

Думаю, що перераховані результати, які забезпечує склянка теплої води з лимоном, переконали вас приймати її вранці. Мене – переконали вже давно, результати відчутні. На завершення варто послухати розумні поради відомого лікаря про  харчування, хвороби, які спричиняються неправильним харчуванням і про склянку води з лимоном

В Україні зареєстровано близько 1 млн 300 тисяч хворих на цукровий діабет і щорічно реєструють більше 100 тисяч нових випадків. Так само в Україні більше одного мільйону хворих на рак і щорічно реєструють більше 161 тисяч нових випадків. Щодня в Україні діагностується 442 нових випадки раку. Щодня помирають 239 людей від раку.В 1995 році ВООЗ зафіксувала в Україні епідемію туберкульозу, оскільки кількість хворих перевищувала 1 % населення. Епідемія невпинно прогресує й набуває погрозливих масштабів. Статистика свідчить про те, що в Україні щоденно реєструється 82 нових хворих на туберкульоз, а 30 хворих помирає. Ситуація з туберкульозом в Україні дуже складна — починаючи з 1995 р. зареєстрована епідемія туберкульозу, вона невпинно прогресує та набуває загрозливих масштабів. Щороку помирає від цієї хвороби 10 — 11 тис. хворих на туберкульоз.Підписуйтеся на мій канал в ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCQAdr0UXK2_3k3Wu7mFVyMg/

Опубліковано Юрієм Оробцем Субота, 28 березня 2020 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.