Морозиво власними руками

морозиво власними рукамиЩо влітку найбільше смакує дорослим і дітям? Звичайно, морозиво! Прилавки магазинів завалені морозивом. Яскраві упаковки манять, обіцяючи райську прохолоду і неземний смак. Але, глянувши на складники, руки опускаються. Купувати дитині чи собі отруту в золотій позлітці немає ніякісінького бажання. Що ж, вихід є – приготувати морозиво власними руками. Не знаєте як? Простіше простого!

Готуємо морозиво власними руками

Інгредієнти:

— 0,5л вершків;
— 250-300 г згущеного молока;
— 1 пачечка ванільного цукру (16 г).

Готуємо морозиво власними рукам: технологія приготування

Перед тим, як приготувати морозиво власними руками, необхідно запастись домашніми вершками. Вершки збираємо з домашнього молока. З 3-х літрів молока (вечірнього надою) легко зібрати 0,5 л вершків. Попередньо молоко потрібно витримати в холодильнику, щоб вершки зібрались на поверхні.

Якщо ви маєте можливість купити готові домашні вершки, з яких будете готувати морозиво, їх необхідно добре охолодити. Після цього переливаємо їх в чашу для збивання і додаємо ванільний цукор, звичайно, якщо вам подобається ванільний смак. Ємність чаші повинна бути достатньо великою, оскільки об’єм вершків після збивання збільшиться в два рази.

морозиво власними руками

Збиваємо вершки міксером на високих оборотах до тих пір, поки вони не загуснуть і на поверхні не появляться такі собі чубчики Довше збивати не вартує, бо можемо отримати масло, особливо, якщо вершки дуже жирні.

морозиво власними руками

Як тільки вершки загусли, необхідно поступово додавати згущене молоко, продовжуючи збивати суміш міксером, але обороти зменшуємо до мінімальних.

Кількість згущеного молока додаємо на свій смак. Якщо вам до смаку не надто солодке морозиво, достатньо 250 г, якщо солодке — додаємо 300г.

морозиво власними руками

Отриману суміш перекладаємо у пластиковий контейнер, закриваємо кришкою і поміщаємо в морозильну камеру.

морозиво власними руками

Через 1,5-2 години виймаємо контейнер, добре перемішуємо морозиво ложкою і знову кладемо в морозильну камеру. Перемішування робимо для того, щоб згущене молоко не осіло на дно.

морозиво власними руками

Через 4-5 годин морозиво готове. Розігріваємо ложку у гарячій воді, формуємо кульки і викладаємо у креманки.

морозиво власними руками

До морозива можна додати тертий шоколад, горішки, свіжі фрукти, сироп. Одним слово, те, що вам найбільше смакує.

морозиво власними руками

Якщо ви сумніваєтеся в екологічній чистоті згущеного молока, купленого в супермаркеті, його можна приготувати самостійно.

Беремо 400 мл домашнього незбираного молока, вливаємо в каструльку з товстим дном, доводимо до кипіння, всипаємо до молока 400 г цукру. Знімаємо з вогню, помішуємо ложкою, щоб цукор розчинився. Якщо візьмемо цукрову пудру, час розчинення скоротиться.

Після цього ставимо каструльку на слабий вогонь і, постійно поміщуючи, варимо 1,5-2 години. Коли молоко вистигне, можна використовувати для приготування морозива.

морозиво власними руками

Тепер ви знаєте як приготувати морозиво власними руками, яке не тільки смачне, а ще і екологічне.
Смачного вам літа!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.