Модні авоськи: повернення

Модні авоськиЯк не дивно і смішно, але найтрендовішою сумкою сезону стала авоська. Вам цікаво?

 

 

 

 

 

 

 

 

Не впевнена, що всі знають значення цього слова. Років тридцять назад наші мами і бабусі ходили з цією торбинкою, плетеною з ниток, на ринок і в магазин з думкою: «авось щось вдастся купити».  Достоїнством авоськи було те, що вона легко поміщалася навіть в кишеню, але була міцною місткою.

Модні авоськи

Історія стверджує, що придумали її чехи в 20-х роках 20 століття. Авоська дуже швидко стала популярною, особливо в Радянському Союзі. З часом її повністю витіснили пластикові пакети та екоторби.

Модні авоськи на світових подіумах

Але ж ні! З весни найзнаменитіші святові будинки мод випустили на подіуми моделей в вечірніх платтях і з авоськами в руках.

Спочатку цей аксесуар викликав не просто здивування, а шок. Якщо шок, значить буде в тренді! Тому найзапекліші критики швидко зорієнтувалися в ситуації і змінили свою точку зору. Вони змирилися з тим, що власне торба-авоська стала найпопулярнішим аксесуаром весняно-літнього сезону.

Модні авоськи

Модні авоськи

Тепер модну авоську можна носити на плечі і використовувати, як звичайну дамську сумку. І не тільки на базар за овочами, а і в дорогі брендові магазини – там вас зрозуміють правильно.

Модні авоськи
А ще можна прямо в авоську покласти сумочку або клатч – буде теж оригінально і модно.

Модні авоськи

Модні авоськи появилися в колекціях таких відомих брендів як Dolce & Gabbana, Balenciaga, Prada и Kenzo. Не відстали від них виробники масового виробництва – Zara, Mango, Topshop.

Модні авоськиАле бестселлером сезону стала сумка-корзинка – шкіряне відерце у поєднанні з авоською. Її продемонстрував в лютому бренд Staud на тижні моди в Нью-Йорку. Вартість такого аксесуару 338 доларів.

Модні авоськи

Модні авоськи
Якщо додати, що найтрендовіша сумка – авоська коштує копійки, тому ті, у кого умілі руки, можуть собі сплести її власноруч.

Модні авоськи

Модні авоськи

То чому не скористатися моментом і не покрасуватись з модним аксесуаром уже цього літа і восени?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.