Дієтичний майонез за три хвилини

Не здивуюся, якщо у вас виникне питання: хіба майонез може бути дієтичним? Так, так, так! Я поділюся з вами рецептом дієтичного майонезу, який можна вживати не лише тим, хто стежить за своєю талією і здоров'ям, але і дітям. Приготувати його простіше простого. Три хвилини – і майонез готовий. Спробуйте, запевняю вас, смак дієтичного майонезу вам сподобається. Майонез, який ми купуємо в магазині, якщо бути чесним, корисним назвати не можна. Досить прочитати на етикетці список інгредієнтів, з яких він складається. Натуральні продукти практично відсутні, зате цілком вистачає консервантів, стабілізаторів, барвників та штучних смакових добавок. Дієтичний майонез складається виключно з натуральних продуктів, які завжди є під рукою на кожнійкухні. Інгредієнти для дієтичного майонезу - рослинна олія - 200 мл; - молоко - 100 мл; - щіпка солі; - ½ чайної ложки готової гірчиці; - ½ чайної ложки цукру; - 1 чайна ложка лимонного соку. Як бачите, яйця в цьому рецепті відсутні, тому дієтичний майонез можна вживати тим, у кого алергія на цей продукт. Рослинну олію для приготування дієтичного майонезу вибираємо рафіновану сняшникову . Але якщовам подобається оливковий присмак, можна замінити ложку соняшникової олії ложкою оливкової. Повністю на оливковій олії майонез не варто робити, він вийде гірким. Таким чином, співвідношення олії і молока і олії 2: 1. Враховуючи цю пропорцію, кількість майонезу можна зменшувати або збільшувати, відповідно і інші інгредієнти. Кількість солі, цукру, лимонного соку і гірчиці можна також міняти за своїм смаком. Дієтичний майонез: спосіб приготування Молоко для приготування дієтичного майонезу беремокип'ячене. Воно має бути кімнатної температури, олія теж. Вливаємо в склянку від блендера молоко і олію. За допомогою блендера починаємо збивати суміш до однорідного стану Як тільки вона дещо загусне, додаємо, сіль, цукор, лимонний сік, гірчицю. Продовжуємо збивати майонез до повного загустіння. Якщо майонез рідкуватий, додаємо ще трохи рослинної олії і продовжуємо збивати на максимальній швидкості . Весь процес приготування дієтичного майонезу триває небільше 3-х хвилин. Дієтичний майонез виходить білого кольору. Але, якщо додати на кінчику ножа куркуми, майонез набуде жовтуватого відтінку, нагадуючи майонез з яйцем. Головне - не перестаратися, оскільки куркума дуже інтенсивний барвник. Як бачите, готується дієтичний майонез дуже просто. Смак його дуже приємний і перевершує магазинний. У нашого дієтичного майонезу є тільки один маленький мінус - його можна зберігати в холодильнику тиждень. Тому такий майонез краще готувати маленькими порціями.Не здивуюся, якщо у вас виникне питання: хіба майонез може бути дієтичним? Так, так, так!

Я поділюся з вами рецептом дієтичного майонезу, який можна вживати не лише тим, хто стежить за своєю талією і здоров’ям, але і дітям. Приготувати його простіше простого. Три хвилини – і майонез готовий. Запевняю вас, смак дієтичного майонезу вам сподобається.

Майонез, який ми купуємо в магазині, якщо бути чесним, корисним назвати не можна. Досить прочитати на етикетці список інгредієнтів, з яких він складається. Натуральні продукти практично відсутні, зате цілком вистачає консервантів, стабілізаторів, барвників та штучних смакових добавок.

Дієтичний майонез складається виключно з натуральних продуктів, які завжди є під рукою на кожнійкухні.

Дієтичний майонез. Інгредієнти

Дієтичний майонез

— рослинна олія — 200 мл;
— молоко — 100 мл;
— щіпка солі;
— ½ чайної ложки готової гірчиці;
— ½ чайної ложки цукру;
— 1 чайна ложка лимонного соку.

Як бачите, яйця в цьому рецепті відсутні, тому дієтичний майонез можна вживати тим, у кого алергія на цей продукт.
Рослинну олію для приготування дієтичного майонезу вибираємо рафіновану сняшникову .

Але якщо вам подобається оливковий присмак, можна замінити ложку соняшникової олії ложкою оливкової. Повністю на оливковій олії майонез не варто робити, він вийде гірким.

Таким чином, співвідношення олії і молока і олії 2: 1. Враховуючи цю пропорцію, кількість майонезу можна зменшувати або збільшувати, відповідно і інші інгредієнти. Кількість солі, цукру, лимонного соку і гірчиці можна також міняти за своїм смаком.

Дієтичний майонез: спосіб приготування

Молоко для приготування дієтичного майонезу беремо кип’ячене. Воно має бути кімнатної температури, олія теж. Вливаємо в чашу молоко і олію.

Дієтичний майонез

Блендера починаємо збивати суміш до однорідного стану Як тільки вона дещо загусне, додаємо, сіль, цукор, лимонний сік, гірчицю.

Дієтичний майонез

Продовжуємо збивати майонез до повного загустіння. Якщо майонез рідкуватий, додаємо ще трохи рослинної олії і продовжуємо збивати на максимальній швидкості .

Дієтичний майонез

Весь процес приготування дієтичного майонезу триває небільше 3-х хвилин. Дієтичний майонез виходить білого кольору.

Але, якщо додати на кінчику ножа куркуми, майонез набуде жовтуватого відтінку, нагадуючи за кольором майонез з яйцем. Головне — не перестаратися, оскільки куркума дуже інтенсивний барвник.
Як бачите, готується дієтичний майонез дуже просто. Смак його дуже приємний і перевершує магазинний.

Дієтичний майонез
У цього дієтичного майонезу є тільки один маленький мінус — його можна зберігати в холодильнику тільки тиждень. Тому краще готувати його маленькими порціями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.