Жахливо веселе свято Хелловін

ХелловінЧи вартує святкувати Хелловін? Звичайно вартує. Святкуючи Хелловін, рятуємося від осінньої хандри, відлякуючи її  жахастиками, виготовленими власними руками. Долучаємо до підготовки свята дітей. Всім буде весело!

Пан Гарбуз – головний герой свята Хелловін

Вже і жовтень добігає кінця, чудовий осінній місяць. Жовте листя злітає з дерев, вкриваючи землю м’яким килимом.

Хелловін

Ще яскравіють осінні хризантеми, наповнюючи прохолодне повітря терпкуватим ароматом. Врожай зібраний, осінні роботи завершені. Пригадується весела дитяча пісенька «Ходить гарбуз по городу».

Хелловін

Весь город обійшов пан Гарбуз, всіх своїх родичів відвідав і опинився під хатою, на терасі Він знає, що його свято ще попереду – страшно веселе свято Хелловін, яке віджене осінню хандру і звеселить душу.

А чи Хелловін чуже свято?

Мені можуть дорікнути, що я агітую за якісь чужі свята. Але чому вважають їх чужими? Я пам’ятаю, як в дитинстві, коли закінчувався збір урожаю, ми, діти, з гарбузів видовбували серцевину, вирізали очі і страшного зубатого рота. Закладали в середину свічку, зав’язували гарбуз червоною шматкою – виходило смішне страховисько.

Хелловін

Разом з цим страховиськом ми ходили під вікнами і лякали сусідів. Одні сварили нас, інші давали гостинці. Ох і весело було!

Звичайно, що традиції святкування в Америці і Європі дещо інші, Але що нам заважає святкувати по-нашому

Гарбузові перетворення на Хелловін

До цього свята вартує підготуватися заздалегідь, прикрасивши відповідно будинок і подвір’я. Щедра осінь дає нам до рук весь свій багатий арсенал: листя, квіти, плоди і найважливіший атрибут свята – гарбуз.

Хелловін
Якщо у вас на городі гарбузи не вродили, мерщій на базар. Цього добра на ринку є багато. Якщо погода дозволяє, святкувати можна на терасі, відповідно прикрасивши її.

Хелловін

Якщо холодно і дощить, краще перенестися до гостинної або кухні.
Невеличкі гарбузята розкладаємо на підвіконника, більші на підлозі. Щоб створити атмосферу веселого страху, гарбузи-фізіономії з підсвічуванням розкладемо по кутах, щоб вони спостерігали за гостями.

Хелловін
Такі ж ліхтарики-жахастики розвішуємо на терасі і в саду. Джерелом світла послужать світлодіодні лампочки.

Хелловін
До виготовлення гарбузів-страшилок обов’язково підключаємо дітей, адже це свято також і для них. Гарантую, що дитячій радості не буде меж.

Хелловін

Хелловін

Хелловін

Вартує пам’ятати, що розрізаний гарбуз не може довго зберігатись. Тому після свята їх вартує перенести в сухе місце, де немає прямого сонця.

Сворюємо інтер’єр для святкування Хелловіна

Доповнять інтер’єр букети сухоцвіти та, звичайно, хризантеми.

Хелловін

З гарбузів для зрізаних квітів робимо вази: виколупавш м’якоть, поміщаємо банку з водою або вазон з хризантемами.

Хелловін

Хелловін

Хелловін

Чудово прикрасять двері віночки з сухоцвітів.

Хелловін

Хелловін

Хелловін

Хелловін

Тисячолисник, верес, фізаліс, колоски злакових, грона калини, пижмо – ось неповний перелік рослин, з яких легко зробити любу композицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.