Швидке полуничне варення

.швидке полуничне варенняЛіто, полуничний сезон у розпалі. Прийшла пора готувати полуничне варення. Хоча існує багато варіантів його приготування, я пропоную вам швидке полуничне варення. Його перевага в тому, що готується це полуничне варення в один прийом в мікрохвильовій печі, а витрата цукру в два рази менша.

 

 

Перевага  приготування швидкого полуничного варення

Швидке полуничне варення яскравого червоного кольору, ароматне, з приємною кислинкою. Традиційне полуничне варення готують, як правило, 2-3 дні з доволі великою кількістю цукру. В результаті варення виходить дуже солодким, втрачає свій аромат. Нерідко в процесі приготування ягоди розварюються і варення не має привабливого вигляду. Швидке полуничне варення цих недоліків не має.

Швидке полуничне варення в мікрохвильовій печі

Інгредієнти:
— полуниця — 1кг;
— цукор-пісок — 400 г;
— кислота лимонна — 1/3 чайних ложки.

Майстер-клас: швидке полуничне варення

1. Ягіди промиваємо в проточній воді. Видаляємо чашолистки. А не навпаки, інакше полуниця втратить сік і набере зайвої води, варення вийде рідким.

щвидке полуничне варення
2. Засипавши полуницю цукром, залишаємо її на декілька годин.

щвидке полуничне варення

3. Нам знадобляться 2 стерильні банки і кришки. Для цього у чисті банки вливаємо по столовій ложці води в кожну і стерилізуємо в мікрохвильовій печі 6 хвилин при потужності 800 Вт. Кришки і ложку кип’ятимо в банячку 10-15 хв.

4. Як тільки полуниця дасть сік, а цукор в нім розчиниться, додаємо лимонну кислоту і акуратно перемішуємо. Після цього перекладаємо ягоди у вогнетривку посуду  і поміщаємо в мікрохвильову піч. Виставляємо режим: потужність — 800 Вт, час — 10 хвилин.

щвидке полуничне варення

5. Стерильною ложкою розкладаємо варення у банки. Банки прикриваємо листком паперу, щоб воно нерозхлюпалося.  Поміщаємо банки з варенням ще хвилин на п’ять в
мікрохвильову піч. Режим 800Вт.

6. Закриваємо банки герметичними кришками, перевертаємо «вверх ногами» і залишаємо вистигати.

щвидке полуничне варенняШвидке полуничне варення — готове. Якщо ви любите солодше полуничне варення, кількість цукру можна збільшити. І ще одна порада: ягоди краще збирати в суху погоду і промивати в воді швидко. Тоді варення буде густішим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.