Щоб зранку виглядати гарно

Щоб зранку виглядати гарноВам подобається відображення в дзеркалі, коли ви дивитесь в нього вранці ? Не так часто, як хотілося б, правда?  Що треба робити, щоб дзеркало стало другом, а не ворогом.Бувають моменти, коли можна засумніватися в тому, що це власне відображення, а не якоїсь незнайомої тітки. Припухлості та набряклості можуть змінити зовнішність до невпізнаності.

Щоб зранку виглядати гарно, про це необхідно подбати з вечора. Після складного дня, навіть коли ви втомилися до неможливості, не забудьте зняти макіяж. Ви можете впасти в ліжко від втоми в одязі, але без макіяжу. Шкоди від цього буде менше.

Щоб зранку виглядати гарно

Щоб на вашому обличчі вранці не залишилося слідів втоми, обов’язково нанесіть на шкіру живильний крем. Це бажано зробити до 21 години, щоб не втратити час для відновлення шкіри.

Зверніть увагу на те, коли ви вечеряєте і чим. Вечеряти треба, тому що під час голоду організм отруюється продуктами розпаду. З іншого боку, після 20 годин їсти небажано. Тому постарайтеся повечеряти білковою їжею, на кшталт нежирного м’яса або риби. А ось вуглеводи провокують ранкові набряки, тому обійдіться без картоплі та макаронів після 18 години. Не варто також на ніч пити багато рідини. Вона затримається на вашому обличчі.

Ви ж не станете заперечувати, що людина , яка не виспалася, вранці виглядає так собі. І чим «доросліший» вік, тим вигляд гірший: під очима темні кола, зморшки стають виразнішими, а колір лиця «залишає бажати кращого».

Тому, щоб зранку виглядати гарно, потрібно знаходити достатньо часу на сон, і лягати спати до опівночі, Його так і називають — «сон краси». Якщо ви привчите себе лягати спати рано, будете висипатися. Звичайно, в сучасному світі мало кому вдається знайти достатньо часу на повноцінний сон, але, можливо, що саме зайва година сну, замість перегляду телевізора — це те, чого бракує для зовнішності «на відмінно» вранці.

Велике значення має правильне положення тіла під час сну.
Якщо ви ще не спите на спині постійно, заведіть цю звичку. Одне із східних прислів’їв стверджує, що на спині сплять королі.

Якщо спати на боці, а тим більше на животі, з ранку обличчя може виглядати набряклим. При чому, в разі сну на боці, набряклим нерівномірно.

Для гарного вигляду зранку, бажано, щоб в спальні було прохолодно. Шкіра також погано реагує на сухе повітря, тому в спальні варто мати зволожувач.

Добре впливає на стан шкіри, протирання обличчя кожного ранку  кубиками льоду або робити холодний ложковий масаж. Це прекрасне тренування судини шкіри.

Щоб зранку виглядати гарно

Холод чудово усуває припухлості. Для льодяних кубиків можна заморожувати соки, пюре з фруктів або ж настої і відвари трав. Їх потрібно підбирати в залежності від потреб вашої шкіри.

Підведемо підсумки. Отож, щоб зранку виглядати гарно, потрібно подбати про правильне «харчування» для шкіри обличчя з вечора, підібрати натуральну постільну білизну, вигідну подушку та матрац, правильну позу для сну та холодне повітря в спальні.

Тоді ввечері ви будете засипати щасливою, а з ранку — відчувати себе здатною зачаровувати і підкоряти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.