Як із звичайних сирників зробити панські? Дуже просто. Є кілька секретів, якими з задоволенням поділюся з вами. Ще один секрет – ці сирники можна заморозити, а потім смажити, коли з часом напряжно.
Коли приготувала ці сирники, назвати їх інакше, ніж панські, просто не змогла. Ідея перевести звичайні сирники в статус панських виникла спонтанно. Готуючи звичайні сирники, вирішила додати в сирне тісто родзинки. І тут мені на очі попалася упаковка кокосової стружки. Моментально виникла думка: а якщо додати? Подумано, зроблено. Що ж, сподівання оправдалися на 100%. Сирники вийшли бомбезні.
Панські сирники; інгредієнти
- сир кисломолочний – 300 г;
- манка – 4 столові ложки;
- яйця – 1 шт;
- цукор – 1-2 столові ложки;
- дрібка солі;
- кокосова стружка – 30г;
- родзинки – 50 г;
- цукор – 1-2 столові ложки;
- ванільний цукор – 1 пакетик;
- олія для смаження;
- борошно пшеничне для підсипки.
Панські сирники: технологія приготування
Сир для панських сирників вибираємо доволі сухий. Про відсоток жирності говорити не буду, бо маю сталого фермера-постачальника. Якість продукції вище всіх похвал, в магазині такої продукції не купиш. Якщо вам попався сир надто вологий, відтисніть його через марлю, складену в два шари.
Сир перекладаємо в миску розминаємо його товкачиком або вилкою.
Додаємо яйце, трішки солі, цукор, ванільний цукор, манку і все старанно перемішуємо. Залишаємо сирне тісто хвилин на 15. За цей час манка набухне, втягнувши в себе надлишок вологи.
Тим часом промиваємо в холодній воді родзинки. Потім заливаємо кип’ятком і залишаємо теж на 15 хвилин.
Родзинки гарно набубнявіли, зливаємо воду і обсушуємо їх серветкою. Додаємо родзинки і кокосову стружку до сирного тіста, переминаємо руками, щоб кокосова стружка і родзинки більш-менш рівномірно розподілилися в ньому.
Підсипаємо стільницю мукою і викладаємо на неї тісто. Формуємо ковбаску і нарізаємо на бажану товщину.
Далі руками надаємо сирникам круглу форму. Не забуваємо підсипати борошно. Щоб форма сирників була ідеальною, накриваємо сирник горнятком або склянкою і швиденько виконуючи кругові рухи, водимо нею по стільниці.
Форму сирника можете оцінити.
Наливаємо в сковорідку олію, розігріваємо її. Вогонь не повинен бути сильним, бо сирники пригорять. А вони повинні були гарно просмаженими. Смажимо з однієї сторони до гарного золотистого кольору.
Перевертаємо сирники і смажимо з другої сторони.
Вимикаємо вогонь, накриваємо кришкою, хай вони дійдуть. Панські сирники готові.
Готую поливку з сметани та мороженої малини, поливаю нею сирники і отримую море задоволення від їхнього смаку.
Так, сирники таки дійсно панські!
P.S. Якщо хочете мати сирники на підхваті завжди, особливо, коли з часом сутужно, притрусіть піднос борошном, викладіть на піднос сформовані сирники і помістіть в морозильну камеру. Коли сирники замерзнуть, перекладіть в поліетиленовий пакетик або контейнер і зберігайте до слушного моменту.