Домашній тонік для обличчя (березовий)

Все більше і більше представниць прекрасної статі вибирають здоровий спосіб життя: харчування екологічно чистими продуктами, відмова від агресивних хімічних препаратів для прання і прибирання житла, одяг із натуральних тканин. А як же бути з косметичними препаратами, призначеними для догляду за шкірою і волоссям?

 

Домашня косметика як альтернатива

Сьогодні косметична і фармакологічна галузі пропонують величезний асортимент натуральних косметичних засобів. Але справжня натуральна косметика коштує великих грошей. На жаль сьогодні не кожному вона по кишені. Та й термін зберігання таких косметичних засобів дуже маленький — від двох тижнів до місяця.

Багато виробників маркують свою косметику, як натуральну, однак, якщо подивитися перелік всіх інгредієнтів, стає зрозуміло, що вони, м’яко кажучи, лукавлять.

Непоганим варіантом може стати домашня косметика, виготовлена власноруч. В ній уже точно не буде ні стабілізаторів, ні барвників, ні ароматизаторів.

Домашній тонік для обличчя (березовий)

Тонік для обличчя в домашніх умовах дуже легко приготувати з додаванням свіжого березового соку, тим більше що саме зараз настав час його збору.

Домашній тонік для обличчя прекрасно тонізує шкіру, очищає її. За короткий час колір обличчя помітно покращується. Регулярне застосування березового тоніка позбавляє від підліткових гнійників і вугрів.

Як зробити домашній тонік для обличчя

— 100 г свіжого березового соку;
— 50 г домашнього виноградного або яблучного оцту;
— 20 г камфорного спирту;
— 20 г гліцерину.

Всі інгредієнти перелити в пляшку добре змішати. Зберігати в холодильнику до двох місяців. Лице протирати двічі в день, після основного очищення.

Результати застосування березового тоніка будуть помітні вже через два тижні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.